Napsal jsem

 • Podcasty teď frčí, tak jsme také jeden natočili
  Mluvil jsem nejen o parasportu a jak je důležitý pro lidi s hendikepem, ale také o tom, jak je sport a pohyb důležitá součást života. Otevřeli jsme i vize a cíle našeho spolu Aktivně s vozíkem, probrali jsme toho opravdu hodně.
 • Nestěžujme si na naše zdravotnictví, patří mezi špičkové
  Od března nás drtí Corona.  Omezení taková, že kdybyste to někomu řekli před rokem, zaťuká si na čelo. Od března jako by neexistovalo jiné zdravotnictví než to na infekčních odděleních. Ale život se navrací do normálu. V květnu jsem strávil na místě, kam se nikomu moc nechce, v nemocnici, naštěstí jen na rehabilitačním oddělení tady u …
 • Kapitalismus, co to vlastně je?
  Před měsícem jsem napsal příspěvek na téma naše vláda a podpora malých podnikatelů v době koronavirové. První delší post a tolik komentářů, díky všem za ně. Text čtenáře zaujal. To je dobře a fajn. Také jsem dostal nesouhlasné a ironické komentáře. I za ně dík. V pořádku, rád se k nim vyjádřím.
 • Žít svůj sen
  Žít svůj sen… tak můžu nazvat text, kterým Vám chci představit naše podnikání. Podle některých komentářů k mému minulému příspěvku je to myslím potřeba.😉 Ultina je společnost, kterou jsem založil v roce 2014 pro mé drobné aktivity při zaměstnání v IT službách.
 • Je to marný, je to marný, je to marný.
  Program COVID 1 měl pomoci podnikatelům k rychlé půjčce. Uspělo jen 200 žadatelů z celkem 3200. Prosím, to jsem si nevycucal z prstu, to je zpráva ze Seznamu.cz a titulek článku je zase z bezvadné komedie Jáchyme, hoď to do stroje.